Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Про міністерство  >  Загальна інформація   >  03/03/2020 12:25:18

Про Міністерство

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 829 від 2 вересня Міністерство інформаційної політики України реформується у Міністерство культури, молоді та спорту України (МКМС).

Відповідна реорганізація МІП із покладенням на новостворене міністерство завдань та функцій Міністерства культури України та Міністерства молоді і спорту України триває.

29 серпня Верховна Рада України призначила Володимира Бородянського на посаду Міністра культури, молоді та спорту України.

МКМС є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв, державної мовної політики, охорони культурної спадщини, фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання, популяризації України в світі, музейної справи, державного іномовлення, інформаційного суверенітету України та інформаційної безпеки, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, у молодіжній сфері, а також забезпечує формування та реалізацію державної політики у сферах кінематографії, відновлення та збереження національної пам’яті, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин в Україні.

МКМС є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері туризму та курортів (крім здійснення державного нагляду (контролю) у сфері туризму та курортів), інформаційній та видавничій сфері, а також забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері телебачення і радіомовлення.

ПОЛОЖЕННЯ про Міністерство культури, молоді та спорту України

План роботи МКМС на 2020 рік

Наказ МКМС від 10 січня 2020 року № 23 "Про план Міністерства культури, молоді та спорту України на 2020 рік"